Jsme JC-Metal, jsme strojaři. Strojaři, kteří se upnuli k upínání. Od roku 1997 proto vyrábíme kvalitní upínací nářadí pro svařování, jež usnadňuje práci domácím kutilům, drobným řemeslníkům i zaměstnancům nadnárodních společností.

Možná proto, že při svařování létají jiskry, zahořela spousta našich zákazníků také láskou k upínacím systémům pro svařování Siegmund, jichž jsme výhradním dodavatelem pro Českou a Slovenskou republiku.


SVAŘOVACÍ UPÍNKY JC-METAL

Precizní zpracování, odolnost a design vedoucí k maximální efektivitě – to jsou upínky JC-Metal. Bez nich už ani svar! Naše upínky v sobě snoubí dlouholeté zkušenosti, nikdy nekončící inovace a touhu vyvinout to nejlepší upínací nářadí na trhu.

 

SVAŘOVACÍ POLOHOVADLA

Někdy je manipulace se svařovanými dílci natolik obtížná, že ji nezvládne ani ten nejlepší manipulátor. V takových chvílích přichází na scénu naše manuální a motorická polohovadla, která umožňují nastavit svařované dílce do optimální polohy.

 

SVAŘOVACÍ STAVEBNICE SIEGMUND

Více než 10 000 dílů svařovací stavebnice Siegmund, které lze různě kombinovat, nabízí takřka nekonečné možnosti při sestavování svařovacích přípravků. Lze je používat opakovaně, rychle a efektivně. Zkrátka pomocník, který nepotřebuje argumenty.


Rádi vám poradíme s následujícím:

1) Výběr vhodných dílů stavebnice Siegmund

2) Návrh přípravku ve 3D modelu

3) Montáž přípravků

4) Výroba a dodávka atypických polohovadel včetně montáže

5) Výroba atypických dílů pro svařovací přípravky

6) Dozor při první sérii

7) Návody k jednotlivým sestavám

8) Technická podpora, záruční i pozáruční servis